• Wpisów: 1117
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:27
  • Licznik odwiedzin: 32 862 / 2026 dni
 
ula00000
 
♥ Violetta forever ♥: Kurczę ludzie rozwalacie system xD Wiem, że podjęłam pochopną decyzję w opuszczeniu bloga, ale no bez przesady, nie jestem taka ważna ;) Ja rozumiem, że nie chcecie bym odeszła, sama też nie wiem co zrobić. Wiedzcie tylko, że nie opuściłam bloga 9 dni temu, dlatego, że serial ,,Vioeltta" się skończyl.. to nie tak.
Sama nie wiem czemu postanowiłam odejść. Całe wakacje nie miałam dostępu do komputera, przeprowadziłam się do nowego domu i nie miałam na nic czasu. Zaniedbywałam swój blog przez całe dwa miesiące -.- porażka poprostu!

Dziękuję też z całego serca za te akcję w stylu ,,Ula masz świetny blog, nie zostawiaj nas" ;) To był naprawdę miły gest! Bardzo dziekuję!

No i nie wiem co mam z wami zrobić :D Sama nie umiem podjąć decyzji.. :/

Pomyślę jeszcze trochę nad tym blogiem. Ale widze ile dla was znaczę i ile wy dla mnie znaczycie, że chyba zostanę. CHYBA !! :p

Nie no kurczę sama nie wiem.. lubię pisać na blogu i ogółem kocham blogowanie. Dobra mogę sobie i wam obiecać, że wrócę na blog ale będę dodawać jeden wpis dziennie (lub dwa jak nie będę miała co robić xd)..

Aż sama nie mogę uwierzyć, że tu wracam xd Moja druga pochopna decyzja :D jeszcze parę dni temu obiecałam sobie, że nigdy tu nie wrócę, a teraz widzę ze nie umiem bez was żyć.. ^^

No to co..? Do kolejnego wpisu..

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego